Zobacz jakich wystawców spotkasz na targach

Agencja reklamowa AdHD

Agencja reklamowa AdHD

Agencja reklamowa Ad Hubert Dwornik to przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem i sprzedażą reklam. Reklamy te mogą przyjmować wiele form, w tym reklamy drukowane, reklamy cyfrowe, reklamy wideo itp. Oprócz tworzenia i sprzedaży reklam, agencja reklamowa pomaga również firmom promować swoje produkty i usługi za pośrednictwem różnych mediów.

Agencja marketingowa KrakGroup

Agencja marketingowa KrakGroup

Agencja marketingowa KrakGroup to firma, która pomaga firmom w marketingu ich produktów i usług poprzez tworzenie materiałów promocyjnych, takich jak reklamy i strony internetowe. Specjalizują się w obszarze, takim jak reklama lub public relations. Może również pomóc firmom w znalezieniu nowych klientów poprzez umieszczanie reklam w magazynach i gazetach.

Oferuje również pomóc firmom w opracowaniu nowych produktów i wprowadzeniu ich na rynek.

MarConsulting - doradztwo marketingowe

MarConsulting - doradztwo marketingowe

Konsultanci marketingowi z firmy MarConsulting są profesjonalistami, którzy zapewniają doradztwo i wskazówki dla firm we wszystkich aspektach marketingu, w tym strategii, planowania, wdrażania, pomiaru i analizy.MarConsulting pomaga klientom, identyfikując problemy i oferując rozwiązania poprzez badania, analizy i zalecenia. Pomagają w takich rzeczach jak planowanie strategiczne i budżetowanie marketingowe. Mogą również pomóc w takich rzeczach jak rozwój nowych produktów i usług, tworzenie nowych kanałów marketingowych i identyfikowanie sposobów dotarcia do klientów i zwiększenia sprzedaży.